Главная  Берлин  Бизнес  Услуги   другое 

Зниження витрат на закупівлю імпортного промислового обладнання і орга ...

Размещено 24 апреля 2017 в 11:18. Просмотров: 94

Для покупця одна з головних задач - зниження витрат на закупівлю імпортного промислового обладнання та оптимізація витрат на доставку. Організувати доставку можна як за допомогою прямих поставок від виробника, так і самостійно через безліч непрямих посередників. Вибір способу доставки залежить від замовника.
У витрати на закупівлю імпортного обладнання входить вартість обладнання та комплектуючих, додаткових мастильних матеріалів і комплектуючих, вартість вантажно-розвантажувальних робіт, вартість оформлення документів на товар, проходження митного оформлення, зберігання вантажу в дорозі, вартість транспортних витрат, послуги страхування вантажу в дорозі. Також до витрат можна віднести оплату послуг спеціалістів, які здійснюють монтажні роботи для обладнання, що вимагає монтажу.
Компанія BALTECH GmbH (м Любек) організовує прямі поставки обладнання з Німеччини і країн Євросоюзу від виробника замовнику в Росію, Казахстан, Білорусію, Україну, Азербайджан, Таджикистан, Киргизію та інші країни СНД.
Ми організуємо поставки обладнання для легкої промисловості, лісової і будівельної галузі промисловості, медичної, нафтової, газової промисловості, а також готові забезпечити пошук і постачання високотехнологічного обладнання безпосередньо і з гарантією від виробника.
Переваги прямих поставок імпортного обладнання:
• Немає необхідності контролювати переміщення товару від одного постачальника іншому, платити комісії за послуги з організації зберігання і документального оформлення
• Ви можете вибрати доставку авіа-, залізничних, морських або автомобільним транспортом, обговоривши необхідні терміни доставки заздалегідь
• Повний документально оформлення товару, гарантійне і післягарантійне обслуговування від виробника
• Можливість оформити страхування вантажу в дорозі за бажанням
• Менеджер сам буде вести всі переговори щодо закупівлі необхідної кількості обладнання, комплектуючих і запасних частин
• Доставка прямо до замовника
Багаторічний досвід роботи в сфері поставок різноманітного імпортного обладнання дозволив нам налагодити хороші відносини з виробниками. Ми маємо в своєму розпорядженні власним складом зберігання товарів в Німеччині (м Любек) і Росії (м. Санкт-Петербург). На території наших складів зберігання Вашого вантажу на час очікування відправки на Вашу мобільну версію.
Оформити замовлення Ви можете по телефону або за допомогою електронної пошти. Наші менеджери готові відповісти на виниклі у Вас питання і більш детально пояснити Вам умови оплати і доставки товару в необхідний Вам термін.
 logistics.baltech.ru
 Германия, Берлин
  BALTECH GmbH
 Показать телефон
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.