Главная  Берлин  Промышленность  Станки, приборы

Türbinleri kamyonlara zarar verir - nasıl bir yağlama seçilir

Размещено 26 октября 2017 в 09:26. Просмотров: 103

Bugün geleneksel türbinlerinin kamyon donatmak için. Bu yüksek yüklerle çalışma sırasında maruz ve bunun en savunmasız parçasıdır içten yanmalı motor, temel bir unsurudur. Türbin çok para değerinde olduğunu ve bunun tamir zaman ve maliyet çok zaman alır. motor yağının rolü ve türbinlerinin başarısızlık nedenlerini düşünün:
1. en yaygın nedeni - türbininin iç kısımlarına zarar.
yağ sisteminde 2. arızalar.
3. yağ seviyesi, yağ açlık ve yetersiz yağlama yol açan düşüktür.
yağ keçeleri vasıtasıyla petrolün sıkıştırmasını neden olan yağlama sisteminde 4. Yüksek basınç. Bunun bir sonucu olarak, egzoz duman şeklinde.
5. Düşük kaliteli, uygun olmayan şekilde seçilmiş veya yol norm yağ filtresi üzerinde kullanılır. Bu yağ oluklarının tıkanmasına neden olur.
motorun aşınma 6. yüksek derecede kirlenmiş yağ.
türbininin başarısızlık yaygın nedenlerinden 7. biri de belirli bir motorun gereksinimlerini karşılamıyor motor yağı, bir kalitesiz olduğunu.
Yanlış bir yağlayıcı, uygun kılavuzlar otomobil türbininde birikintilere de neden olur yağ kanalları, tıkanmasına neden olabilir. O gerekli yağlama sağlamak için mümkün olmayacaktır ve bu nedenle aşınmaya karşı korumaz ve yeterli aşırı ısının giderilmesi olmayacaktır.
düşük viskozite indeksine sahip olan yağ, bir pompalama sistemi sağlamak için yeterli viskoziteye sıfırın sıcaklıklarda ve sürtünme parçalarının aşınmasına neden olabilir. sökme sırasında kayda değer aşınma ikiliye mili-rulmanı ayarlarsanız, vakaların% 90ında bu motor yağı hatam.
Buraya kadar anlatılanlardan, doğru seçilmiş temiz yağ aracınızın güvenilir çalışma garantisi olduğu açıktır.
Bugün petrol yola elverişliliklerini kontrol etmek şirket LTD " Baltech " taşınabilir sunmaktadır minilab BALTECH OA -5.1 bin. IR analizörü 1100 Bu laboratuvar da petrol niteliksel analizi taşıyabiliyor - yağ değişimi türbin çalışmasını tehlikeye atmadan sizin için kullanılabilir üreticisi tarafından tavsiye edilip edilemeyeceğini tanımlanması ve gösterir. Bir Viskometre 3050 kontrol eder viskozitenin değeri doğru bir seçim. Böylece, size yağ doğruluğundan emin olacaktır.
Buna ek olarak, operasyon sırasında minilab BALTECH OA -5 100 Eğer yağın devlet ve değiştirmeye zaman izlemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca olup olmadığını görmenize yardımcı olabilir soğutma sistemi veya yakıt sisteminde, motorun doğru çalışması sorunlar. yakıt, soğutucu ya da daha fazla kurum içeriği kamyona sorunlar hakkında sonuç çıkarmak ve araba yolda garajda olduğunu ve değilken, sizin için uygun bir zamanda tamir ettirmek durumunda.
makineniz uzak bir konumda ise, taşınabilir kullanarak minilab BALTECH OA bu ekipman gibi, garajda aşan değil, onların operasyonun sitesinde doğrudan analizi gerçekleştirmek mümkün olacak -5 100 minilaboratorii özel kolaylıkla taşınabilir durumda taşınabilir, hafif yerleştirdi. Ve üzerinde çalışma becerileri, çözücüler ve özel gerektirmez numune hazırlama örneği. Gerekli tüm aksesuarlar da kolayca taşıma durumunda kalabilirler.
Şirket "Baltech" eğitim kursları TOP-105 "yağların analizi ve gres davet ediyor. Makine yağlama yöntemi ve mekanizması. "
 www.baltech.biz
 Германия, Берлин
 Романов Роман
 Показать телефон
 Отправить письмо
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.