Главная  Берлин  Промышленность  Станки, приборы

Türbin yağları ömrünü belirleyen faktörler . uzmanların Sertifikası.

Размещено 26 октября 2017 в 09:35. Просмотров: 123

Genellikle şirketler Neden bir yıl / çeyrek kez yağını değiştirmek gerekiyor" diye sorarlar? yağa ve yıpranmış olduğunu? "Bu makalede anlamak hangi parametreler ne olur, biz türbin yağları Bu tip yağ bakmak ve onu değiştirmek ve hangi testleri bunun gerekli gerçekleştirmek için zaman belirler.
buhar türbini içinde, yağ değişimi gerekliliğini belirleyen temel faktör oksidasyon derecesidir. kaçınılmaz olarak contalar aracılığıyla yağın içine düşer ve yağ oksidasyonunu hızlandırır su. Bunun üzerine, fazla su daha hızlı oksitlenir, yağın içine alır.
yağın oksidasyon oranını etkileyen başka bir faktör sıcaklıktır. Sıcaklık, her 60 ° C sonra 10 dereceye kadar yükselmesi durumunda yağ oksidasyon hızı iki katına inanılmaktadır Normal modda hareket eden rulman sıcaklığı 50-70 ° C aralığında olabilir, mineral yağ, büyük bir hızla, 82 ° Clik bir sıcaklıkta okside başladığı
türbin yağı eklenir oksidasyon inhibitörleri (anti-oksidan maddeler), yağ oksidasyonunu engellemek, ama tamamen bu işlemi ortadan kaldırmak mümkün değildir. Bundan başka, katkı maddeleri, bu tür işlem sırasında tüketilir ve daha hızlı bir şekilde daha zor yağı, kendisini oksidasyona daha tüketilir.
Önceki anlatılanlardan anlaşılacağı gibi tür oksidasyon, toplam asit sayısı, su içeriği ve, tabii ki, viskozite gibi bir yağ gibi fiziko-kimyasal özelliklerini izlemek için önemlidir buhar türbini yaşlanma yağı kontrol etmek için açıktır. Bu dört göstergelerin izlenmesi Eğer zamanında sizin yağ bozulmasını tespit etmek ve onun gerçek fiziksel ve kimyasal devlet temelinde geçerli yürütmek yerine sağlayacaktır.
Ancak, laboratuvar sürecinde bu analizler laboratuvar ekipmanları, aksesuar, çözücüler ve analitik kimyacıların ana uzmanların büyük miktarda gerektiren zahmetli ve uzun bir işlemdir. Bu nedenle, Şirket Şirket "LLC Baltech " taşınabilir sunmaktadır minilab BALTECH OA size tüm bu testler ekipmanın çalışabilirliği sorumlu türbin, mekanik kuvvetlerin veya diğer teknik personel yerine vasat değildir yürütmek için fırsat verecektir aralık, -5 100 top. cihazlar ile çalışmak için minilab BALTECH OA -5100 Alet, yağ örneği yerleştirmek için kullanılan dağıtıcı uçları değişken hacimli haricinde çözücüler ve bazı özel aksesuar gerektirmez minilaboratorii ve çıkarmak için silme bezleri. 3050 viskozimetre ve 1100. Bir Hediye yazılım IR analizörü: Analiz hem araçlara sadece 2-3 dakika sürer Oilview önceden ayarlanmış eşikler başarı ve kontrol parametreleri gerekli yapı eğilimleri verir.
Şirket "Baltech" eğitim kursları TOP-105 "yağların analizi ve gres davet ediyor. Makine yağlama yöntemi ve mekanizması. "
Ayrıca mevcut maksimum yapılandırmasının bir parçası olarak minilaboratorii BALTECH OA suyun belirli tam için -5100 lisansları güvenilir kontrol sağlayacaktır su kesik 6,5% su yağ.
 www.baltech.biz
 Германия, Берлин
 Романов Роман
 Показать телефон
 Отправить письмо
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.