Главная  Берлин  Бизнес  Услуги   другое 

Поставка обладнання з Німеччини - BALTECH Express Logistics - BEL

Размещено 20 апреля 2017 в 13:59. Просмотров: 137

Поставка обладнання з Німеччини за схемою «експрес-доставка» здійснюється німецькою компанією BALTECH GmbH (г. Любек).
Як почати роботу прямо з підприємствами в Німеччині?
Наші російськомовні менеджери проживають в Німеччині і території Євросоюзу більше двадцяти років, тому ми знаємо, як знизити собівартість будь-якої продукції від європейського виробника.
Вам всього лише необхідно зателефонувати нашим менеджерам в Німеччину по телефону або відправити заявку на закупівлю і доставку обладнання (комплектуючих, запасних частин) або товару по e -mail. Обовязково вкажіть повне найменування та артикул товару, це скоротить час закупівлі та доставки обладнання або товару в ваш регіон.
Далі ми звяжемося з вами і уточнимо параметри необхідного товару, терміновість виконання замовлення та варіанти доставки автомобільним, морським, залізничним або авіаційним транспортом.
За рахунок чого ми знижуємо вартість товару?
1. Вся замовлена вами продукція або обладнання з Німеччини поставляється безпосередньо «Виробник - Покупець». ви НЕ платите відсоток посередницьким компаніям, транспортноїкомпанії в Німеччині, інший транспортної компанії (курєрською службі) в Росії і СНД і іншим регіональним субдилерам.
2. Ми укладаємо прямий контракт на вигідних умовах для вас «Виробник» (в Євросоюзі) - «Споживач» (в Росії, Казахстані, Україні, Білорусії і країнах СНД).
3. Якщо необхідно, то при поставці обладнання «під ключ» з Німеччини (Євросоюзу) ми додатково сертифікуємо товар, застрахуємо і оформимо всі необхідні митні документи в Німеччині або Росії (країнах СНД).
Працюючи з компанією BALTECH GmbH ви маєте надійного партнера, довгострокове і економічно вигідне співробітництво. Працюючи з нами ви можете отримати весь комплекс послуг з поставки з Німеччини (Євросоюзу), починаючи від одиничних зразків продукції і до унікального високотехнологічного промислового обладнання.
 logistics.baltech.ru
 Германия, Берлин
  BALTECH GmbH
 Показать телефон
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.