Главная  Берлин  Промышленность  Оборудование

Поставка обладнання з Європи - BEL - BALTECH GmbH

Размещено 20 апреля 2017 в 13:44. Просмотров: 103

Зниження витрат за собівартістю продукції завжди актуальне завдання для будь-якого підприємства. Зазвичай поставка обладнання з Європи до кінцевого споживача здійснюється через 4-5 посередників. Німецька компанія BALTECH GmbH (г. Любек) допоможе вам оптимізувати ваші витрати при закупівлі та постачання обладнання з території Євросоюзу в будь-який регіон Росії, Білорусії, Казахстану, України і країн СНД.
Ми працюємо тільки для Вас прямо!
Наші переваги:
1. Ні посередників. Від закупівлі товару в Європі до отримання вами товару відповідальні ми.
2. Наші російськомовні менеджери в Німеччині - це ваш безпосередній менеджер. Ви не маєте мовних проблем!
3. Мінімальні строки закупівлі і постачання обладнання та Європи.
4. Для постійних клієнтів ми організуємо консигнаційний склад в Німеччині (м. Л юбек) або в Росії (м. Санкт-Петербург).
5. Для початку вам необхідно зателефонувати нашим менеджерам в Німеччину по телефону або відправити заявку на закупівлю по e - mail.
Поставка обладнання та Європи здійснюється узгодженим і зручним для вас варіантом:
1. Ви забираєте товар безпосередньо з нашого складу в Німеччині,
2. Ви забираєте товар безпосередньо з нашого складу в Санкт-Петербурзі,
3. Ми доставляємо вам товар будь-яким зручним транспортом (автомобільний, залізничний, морський, авіаційний) до вашого міста або підприємства.
Що таке консигнаційний склад?
Консигнаційний склад (від латинського «сonsignatio» - документ, письмове підтвердження) - це склад комісіонера, на якому знаходиться продукція або товар власника, який розпорядився реалізувати його товар за дорученням.
Комісіонер тільки після продажу товару виплачує отриману суму за договором власнику товару (постачальнику), забираючи невеликий відсоток комісії за зберігання і реалізацію.
Консигнаційні склади найбільш поширені у зовнішній торгівлі, коли немає можливості або економічно не вигідно купувати власний склад для зберігання товарів або ви хочете оперативно забирати товар (обладнання, комплектуючі) зі складу в будь-який зручний час.
 logistics.baltech.ru
 Германия, Берлин
  BALTECH GmbH
 Показать телефон
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.