Главная  Берлин  Промышленность  Станки, приборы

Nasıl türbin yağının değiştirilmesi zamanını belirlemek için Minilab B ...

Размещено 26 октября 2017 в 09:16. Просмотров: 85

kirlenme ve yağ içinde su, işletme sıcaklığı, kalite ve zamanında bakım: ömrü Türbin Yağı çalışma koşulları ile ilgili birçok faktör tarafından belirlenir. Türbin yağı temel fiziksel ve kimyasal özellikleri ömrünü belirleyen unutulmamalıdır.
Türbin yağı, hem de tüm endüstriyel yağlar, özellikle korozyon ve oksidasyon inhibitörleri oluşan bir baz (baz yağ) ve katkı paketi oluşur. Tipik olarak, işlem sırasında türbin yağı tepesi miktarı nadiren katkı maddelerinin tüketim ve baz yağ oksidasyonu, yani telafi edilemez% 5in üzerinde türbin yağı özelliklerinin bozulması hemen değiştirilmelidir.
Türbin yağ sürekli 3500 devir / dakikalık bir frekansa sahip dönen türbin şaftının yatakların yağlanması, yağlama sistemi içinde dolaşır. yataklarında ince yağ tabakasının kalınlığı, insan saç kalınlığının daha büyük değildir. Bu nedenle, türbin yağları, motorun değil aksine su ve yağ giren katı tutmak için değil, tam tersine, bu kirleticiler de çok kirli yağ olduğunda değiştirilmesi gerektiğini bilmektedir yağ tankı, dibine yerleşmeye en kısa sürede olmalıdır gerekir.
Kesinlikle yağın durumunu değerlendirmek ve kalan ömrü kullanarak analiz özel bir kimyasal laboratuarda ya da otel bünyesindeki testlerinin sonuçlarına mümkündür minilab BALTECH OA -5300. Bu minilab iyi türbin yağı operasyonu ile ilgili tüm sorunları gidermek için uygundur.
Bu kurucu İR analiz 1100 toplam asit değeri ve oksidasyon ile yağ bozunma değerini değerlendirmek için 1 dakika için olanak sağlar, ve aynı zamanda yağ içinde su içeriği hakkında bilgi verir. viskozite - 3050 viskometre yağının en önemli özelliği hakkında bilgi veren ileride kullanılmak üzere yağ uygun olup olmadığını belirlemek için yardımcı olur. Mobil bir kısmı minilaboratorii BALTECH OA -5300 manyetometre veya bir manyetometre ile bir partikül sayacı Q (maksimum konfigürasyonu oluşan 230 minilab) ürünleri türbin aşınma ve metalik olmayan yabancı maddelerin varlığını göstermektedir (partikül sayacı S 230). Bu veriler genellikle, yağ veya devam eden değiştirme işlemi ilgili bir karar vermek için yeterlidir. Ve türbin durumu hakkında en fazla bilgiyi almak ve zaman içinde planlamak ve türbini durdurma beklemeden tamir ettirmek için, yıkım başladı görmeye yapabilirsiniz.
Şirket "Baltech" eğitim kursları TOP-105 "yağların analizi ve gres davet ediyor. Makine yağlama yöntemi ve mekanizması. "
 www.baltech.biz
 Германия, Берлин
 Романов Роман
 Показать телефон
 Отправить письмо
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.