Главная  Берлин  Промышленность  Оборудование

Kurulum ve elektrik motorlarının ayar. Üretim maliyetlerinde azalma.

Размещено 26 октября 2017 в 08:21. Просмотров: 95

Elektrik motorları bugün sık sık hatta onları fark etmeyecek şekilde yaygındır. Biz işi (yüksek güç motorları) tekrar görünür hale evde (saat, mikrodalga, asansör) olabilir. Ve biz her zaman elektrik motorları sadece üretim, ancak gündelik hayatın ayrılmaz bir parçası olarak performans önemlidir. Onların gücü çok olan tarafından Elektrik motorları, hangi küçük, biz edecek kolayca ilk hatalı değiştirmek mümkün. Ama, önemli sanayi süreçlerde kullanılan yüksek güç elektrik motorları korumak için çalışma koşulu sen kavramını uygulamak istiyorum "güvenilir teknoloji. "
aşağıdaki gibi "güvenilir teknoloji" kavramının özüdür:
- Artırılmış ömrü;
- onarım aralığını artırmak;
- plansız duruşlar, kazaların azaltılması;
- arttı;
- Yeni motorların satın sürdürülemez maliyetlerinin düşürülmesi.
piyasada fazla 15 yıldır şirketi "Balteсh" kavramı üzerinde elektrik motorları uzun vadeli güvenilir çalışmasını ulaşmada Rusya Federasyonu, Kazakistan ve diğer BDT ülkeleri tüm işletmelere yardımcı olur "güvenilir teknoloji. " "Balteh" Şirket kavramının uygulanması için ekipman tam sunar "güvenilir teknoloji. "
ortalama - İlk çalışma yüklü olduğu elektrik motorunun güvenilirliğini artırmak için. Size ortalamak için en modern cihazlar sunuyoruz: milini KUANTUM-LM, ortalama bir lazer sistemi Fixturlaser GO, NXA. Yani gelişmiş geometrik çözüm elektrik için vakıf düzgünlüğünü kontrol etmek sistemine Fixturlaser NXA Geo.
alma işleminden sonra, motor sabit gerektiren titreşim kontrolü kullanılarak vibrometreler BALTECH VP -3 405, BALTECH VP -3 410. Vibrometre ölçülür - Titreşim parametre büyüklüğü ile titreşim hızının, titreşim yer değiştirme, titreşim hızlanma.
ayrıca için vibrodiagnostics motorlar Darbe yöntemi kullanılarak yatak durumu test BALTECH VP-3450 kullanımı tavsiye titreşim analiz kadar 4 düzlemde bir dengeleme işlevi ile BALTECH VP aynı patlamaya dayanıklı olan -3470. en eksiksiz harcayın titreşim teşhis size gelişmiş yardımcı olacaktır titreşim analizörü makinaları CSI - 2140 tarafından desteklenmektedir senin Emerson. In ibroanalizatorişlevselliği tarafından otomatik bile gebe kalma erken evrelerinde motorlu kusurları bulmak için bir yol olarak, dünyada tektir. titreşim analiz cihazının diğer bir özelliği - motorun elektrikli parçalarına kusurların tanı ve bir fonksiyonu.
Motorlar tanı yöntemlerinden biri olan termal görüntüleme muayene. Termal görüntüleme cihazları serisi BAL TECH TR vazgeçilmez olacak sıcaklık rejimi ihlallerini tespit yardımcısı konut, temas grubu, soket bağlantısı gibi, motor birimi.
Tribodiagnostics böylece yağların analizi yoluyla ekipmanda kusurları tespit edebilir. "Balteh" Bu yöntem sundu minilabs BALTECH OA -5000, BALTECH OA -5400, BALTECH OA -5800.
Bu araçların hepsi kullanarak, önemli ölçüde stratejik öneme sahip işletmelerde kullanılan elektrik motorlarının güvenilirliğinin artırılması. Ve ekipman güvenilirliği ile size kavramına tam uyum ulaşacak "güvenilir teknoloji. "
St. Petersburg ofisinde bulunan kendi eğitim merkezinde, Lisans №1872 CA "Balteсh" eğitimli profesyoneller eğitim ve için yeniden eğitimi.
"Teknik servis uzmanları Balteсh " neredeyse herhangi görevi gerçekleştirmek için uygulama için her zaman hazır merkezleme ve geometrinin uyum, vibrodiagn Ostik ve dengeleme ekipmanı, analiz ve yapılan işin hakkında ayrıntılı bir rapor sunar. "Balteсh" hizmet merkezi tarafından onaylanmış Fixturlaser ve resmen onarım, kalibrasyon, yedek parçaların değiştirilmesini, garanti onarım taşıyabilir.
 www.baltech.biz
 Германия, Берлин
 Романов Роман
 Показать телефон
 Отправить письмо
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.