Главная  Берлин  Промышленность  Оборудование

ISO 4406 - Analiz türbin yağları kullanılarak minilaboratorii BALTECH ...

Размещено 26 октября 2017 в 09:06. Просмотров: 89

Şirket "Baltech" eğitim kursları TOP-105 "yağların analizi ve gres davet ediyor. Makine yağlama yöntemi ve mekanizması. "
Neye türbin yağları analizi bunun oluşur ne olduğunu ? elektrik üretimi kesintisiz olarak için, çoğu durumda, güvenilir sürekli çalışma gücü türbinleri sağlamak üzere gerekmektedir.
mevcut durum teşhis etmek türbin genellikle bir yağ içinde sıkışıp kirlenmeyi tespit etme ve yağın kalan ömrünü değerlendirmek için, analiz türbin yağı ana koltukların biri, bu türbin iç parçaların aşınma derecesini belirlemek için izin verdiği aralarında çeşitli teknikler kullanılır.
Olarak aşınma göstergeleri yaygın olarak alüminyum, demir, krom, bakır, kalay, titanyum, vanadyum, molibden, kurşun, nikel, gümüş gibi kimyasal elementlerin yağ içeriğinde kullanılan.
Buna ek olarak, bu, 40 ° Cde, oksitlenme derecesine maddeleri saflık yanı sıra su varlığında bir sıcaklıkta bir yağ viskozitesi gibi parametreleri kontrol ISO 4406.
Ölçüm yağ viskozitesi, biz yağlama kabiliyetinin kaybının derecesi belirleyebilir. bunların viskozitesi başlangıç viskozitesinin% 5ten fazla ile değiştirilmez olarak türbin yağları sürece kullanılabilir. Viskozite% 10dan daha fazla tarafından değiştirilirse, yağ değiştirilecek olan.
Bir diğer önemli gösterge suyun varlığı ile kontrol edilir. Bu ise normalleştirilmiş değerini aşarsa, o zaman bu da çalışma özelliklerinin hızlı yağ oksidasyon kaybı ve metal yüzeylerin iç korozyona yol açar.
Modern türbinler temizlik sınıfının Üreticileri tipik ederek ekipmanında kullanılan yağın işaret ISO 4406. Onun sınırları daha kötü olmamalıdır 24/18/15, bu nedenle bu gösterge de kontrol etmek gereklidir.
Algoritma, bir kural olarak, burada aşağıdaki:
- gerçekleştirilen örnekleme özel kaplarda,
- uzman laboratuarlarda - analizinin yere teslim. Bu durumda, deney ayrıntılı bir rapor verildiği sonra birkaç gün sürer.
Ancak, artık mobil ve mobil yardımıyla birkaç dakika için ekipmanın bünyesindeki analizini gerçekleştirmek için bir fırsat var mini laboratuarların serisi BALTECH OA şirketi "nin Balteh ".
Burada Mutlak liderleri minilab BALTECH OA kızılötesi analiz 1100 3050 kinematik viskozimetre, partikül sayacı dört farklı cihazlar, aşağıdakilerden oluşan, -5400 S 230 ve elementel analiz S 120 ° C. hiçbir solvent gerektirir, çünkü yukarıda listelenen göstergeler santralin herhangi bir teknik personel için sadece birkaç dakika tümü üzerinde yağ analiz etmeyi sağlar numune hazırlama numune ve özel kimyasal eğitim personeli. Görsel bir yazılım grafik eğilimleri ve renk kodlaması kullanarak veri yorumlanmasında yardımcı olur.
Ayrıca kullanışlı türbin yağı mobil analizi olacak minilab BALTECH OA -5400 ve her iki seçenek minilabs BALTECH OA onlar da mobil bünyesindeki operasyonun ayrıntılı bir analizini sağlayabilir olarak, -5300.
 www.baltech.biz
 Германия, Берлин
 Романов Роман
 Показать телефон
 Отправить письмо
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.