Главная  Берлин  Промышленность  Станки, приборы

Havacılık Petrol Analiz - minilaboratorii BALTECH OA -5800. Eğitim uzm ...

Размещено 26 октября 2017 в 09:41. Просмотров: 117

Bir derece güvenilir gaz türbini motoru (GTE) oluşturarak büyük adımların atılmasına rağmen, operasyon hala onların hatalarını yerleştirmek alarak kazalara yol olduğunu, havacılık kullanılan, sivil havacılık ve askeri havacılık harbe hazırlık güvenlik düzeyini azaltır. Bu nedenle, gaz türbini motorunun etkili ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlama sorunu halen en acil havacılık biridir.
Bu problemi çözmek uygulanan kusurlu kontrol yöntemleri ve Diyagnostik durum türbinleri önler. Aynı zamanda, verilen kaynakların içinde tek tek motorlar uçuş inkar ederken Bu nedenle, sık sık, kaynakların hatta iyi stokları ile kaldırılan servis türbin ile çalışan. Bu nedenle, dikkate onların uygulama ve daha fazla kaynak özelliklerini alarak, kontrol, teknik diagnostik probleme gelişimini ve modern yaklaşımların kullanılmasını gerektirir ve uçak motorlarının durumunu kontrol eder. Bu tür bir yöntem, motorun bir yağlama sistemine parçacıkların analizine dayanan bir yöntemdir.
Duruma ve bireysel bileşenlerinin aşınma derecesi hakkında değerli bilgiler sağlar, çünkü kullanılan yağın Laboratuvar analizi, bir uçak motorunun değerlendirilmesi için son derece önemli bir kaynaktır. Güvenlik nedeniyle, ve motorun dönüş döngüsünün süresini uzatmak için, operasyon sırasında havacılık yağlarının devlet periyodik analiz için örnekler alınarak, düzenli olarak kontrol edilmelidir. atomik spektroskopi kullanarak işletim yağda metaller konsantrasyon değişiklikleri izleyebilir. Bu konuda daha aşınma ve bireysel motor parçaları değiştirin gereği konusunda konuşabilir bazı elemanın konsantrasyonunun keskin bir değişiklik olduğunda. Böyle izlenmesi için kullanılan ekipman, özellikle askeri teçhizat hızlı analiz sonuçları elde etmek yeteneği ile mobil olmalıdır.
Günümüz pazarında, iki tane vardır mini laboratuarların a - bu gereksinimleri karşılamak minilab BALTECH OA maksimum konfigürasyonda -5400 ve minilab BALTECH OA -5800. halinde bunların bir kombinasyonu - ilk 4 bağımsız cihazlar bir dizi ve ikinci. Hem laboratuar yağ IR analizleri, ayrışma belirlemek viskozitesini ölçmek ve saflık sınıfının belirlemesi yapmak için izin gerçekleştirin. Element analizi gerçekleştirmelerinden olarak kullanarak farklı yöntem: bir MINILAB BALTECH OA -5400 - emisyon spektroskopisi yöntemi için bir döner disk elektrot element analiz cihazı ile Q 120 ° C, ve minilaboratorii BALTECH OA -5800 - ile X-ışını floresans analizi.
Şirket "Baltech" eğitim kursları TOP-105 "yağların analizi ve gres davet ediyor. Makine yağlama yöntemi ve mekanizması. "
Elementel Analiz S 120 ° C elemanı 24 (32 genişletilebilir) belirlenmesini sağlar, ve blok X-ışını floresans analiz minilaboratorii BALTECH OA -5.800-13 temel unsurları. Ama bu yana minilab BALTECH OA aslen askeri havacılık gereksinimleri için geliştirilmiş -5800, bu birim GTD sorunların doğru teşhis için gerekli tüm unsurları tanımlar.
 www.baltech.biz
 Германия, Берлин
 Романов Роман
 Показать телефон
 Отправить письмо
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.