Главная  Берлин  Бизнес  Услуги   другое 

BALTECH - Поставка промислового устаткування з Німеччини

Размещено 20 апреля 2017 в 18:43. Просмотров: 113

Унікальну програму закупівлі і експрес-доставки промислового обладнання і комплектуючих з Німеччини в квітні 2017 року презентувала компанія BALTECH GmbH, яка знаходиться в 70 км від Гамбурга в історичному ганзейському місті Любек.
З цього року постачання промислового обладнання та товарів з Німеччини для всіх підприємств Росії, Казахстану, України, Білорусії і країн СНД проводиться за системою експрес-доставки BALTECH Express Logistics. Ця програма покликана підтримати наших постійних замовників, які в комплексі користуються нашими транспортно-логістичними послугами.
Переваги програми для постійних клієнтів.
Система BALTECH Express Logistics
Закупівля товарів в Німеччині або будь-якій країні Європейського Союзу (ЄС) Знижується на 10-15% при укладанні річного контракту на закупівлю товару, обладнання, запчастин або комплектуючих.
Митне оформлення в Німеччині, включаючи сертифікацію та страхування вантажу Знижується на 5% за рахунок комплексного оформлення митних документів на збірні вантажі. Повний пакет необхідної документації для замитнення та страхування вантажів оформляють наші фахівці в Німеччині.
Зберігання товару Безкоштовне складське зберігання вашого товару в Німеччині (г. Любек), в Росії (Санкт-Петербург і г. Ліпецк), в Казахстані (м. Астана)
Вибір транспорту, термінів і вартості доставки ваших вантажів Стратегія «Точно в термін». Ми пропонуємо 4 види транспортної доставки, вказуємо термін і вартість поставки:
• Автомобільний транспорт;
• Морські перевезення (вантажні пороми «Любек-Санкт-Петербург»);
• Залізничний транспорт (для важкого великогабаритного вантажу);
• Авіаперевезення (термінова експрес - доставка);
Митне оформлення в Росії і СНД Знижується на 5% за рахунок комплексного розмитнення збірних вантажів. Повний пакет митної документації та сертифікація вашого товару (при необхідності) проводиться нашими митними брокерами в Санкт-Петербурзі, в Астані або в інших містах і країнах СНД.
Курєрська експрес-доставка до вашого підприємства (до будинку) Експрес-доставка в будь-який регіон.
Ми співпрацюємо з багатьма курєрськими службами в Росії, Казахстані, Білорусі, Україні, Вірменії та інших країнах СНД.
Контракт за системою BALTECH Express Logistics - Аналіз ринку та пошук товару - Безкоштовно
- Закупівля товару - Безкоштовно
- Оплата митного оформлення - Після отримання вантажу
- Знижка 50% на послуги з митного оформлення
- Річний накопичувальний бонус для кращих Замовників (визначається щорічно 24 грудня). Бонус: VIP-тур з відвідуванням найбільшої промислової виставки в Німеччині по системі «Все включено»
- Додаткова знижка 5% на наступний період замовлень
При необхідності закупівлі та постачання високотехнологічного обладнання ми можемо організувати переговори з виробником в будь-якій країні Євросоюзу, а також укладе прямий контракт на шефмонтажних і пусконалагоджувальні роботи на вашому підприємстві.
Ми не займаємося простий постачанням промислового обладнання та комплектуючих з Німеччини, ми оптимізуємо в комплексі вашу торгово-закупівельну діяльність по імпортної продукції, а також збільшуємо вашу рентабельність бізнесу!
 logistics.baltech.ru
 Германия, Берлин
  BALTECH GmbH
 Показать телефон
 Пожаловаться
Выделить   Сделать VIP   Срочное

Похожие объявления:

   Подать объявление   


990z.com Подать Объявления Магазины Статьи Помощь Обратная связь
Бесплатные объявления в Германии на de.990z.com - здесь вы найдете все, что искали! Нажми на кнопку "Подать объявление", и вы перейдете на форму, заполнив которую сможете разместить объявление на любую тематику быстро, легко, бесплатно, из рук в руки. С помощью сайта объявлений 990z.com в Германии вы сможете купить или продать все, что угодно. Регистрация позволит вам управлять объявлениями и создать магазин товаров/услуг в Германии, а так же выделить объявление, продлить либо присвоить статус Vip и поместить объявление в специальный блок с права. Будьте внимательны при приобретении товара, а так же размещении информации о себе.
Copyright © 2017 990z.com Администрация сайта не несет ответственности за содержание размещенных пользователями объявлений.